Pielęgniarka naszego Szpitala Pielęgniarką Roku

Pielęgniarka Barbara Guździoł, która pracuje w naszym Szpitalu została Pielęgniarką Roku na Dolnym Śląsku. Serdecznie gratulujemy!!

Pani Barbara jest pielęgniarką X Oddziału Chorób Wewnętrznych naszego Szpitala od 2014 r.  W 2015 r. uzyskała tytuł magistra pielęgniarstwa, a od ponad roku pracuje również w Zakładzie Pielęgnacyjno-Opiekuńczym w Małkowicach, gdzie pomaga tamtejszym pensjonariuszom. Swoją wiedzę pogłębia uczestnicząc w wielu kursach, szkoleniach i konferencjach. Obecnie jest w trakcie specjalizacji internistycznej.

"Praca z pacjentami daje mi wiele satysfakcji, choć niekiedy bywa bardzo ciężko. W każdej sytuacji mogę liczyć na pomoc  ze strony moich koleżanek – pielęgniarek, którym chciałam serdecznie podziękować" - powiedziała pani Barbara. Dodała, że tradycje pielęgniarskie w jej rodzinie trwają od pokoleń.  Prababcia Apolonia przed II wojną światową pracowała w szpitalu w Jarosławcu, zaś babcia Władysława pomagała pacjentom jako siostra PCK. Wygląda na to, że pani Barbara pielęgniarstwo ma we krwi. Jeszcze raz gratulujemy! ula/

pielegniarka