„Program Niedożywienia” - szkolenie dla personelu

Zapraszamy lekarzy, pielęgniarki, oraz dietetyków na bezpłatne szkolennie w ramach programu "Działania edukacyjne, profilaktyka, diagnostyka i leczenie niedożywienia u mieszkańców z terenu woj. dolnośląskiego", które odbędzie się 13 czerwca 2019 r., w godzinach 9:00-12:00.

Szkolenie będzie dotyczyło rozpoznawania i leczenia niedożywienia u chorych objętych opieka paliatywną. Prowadzi je dr n. med. Aanna Zmarzły.
Uczestnicy otrzymają certyfikaty i bezpłatne materiały edukacyjne. Patronat nad szkoleniem objęło Polskie Towarzystwo Żywienia Klinicznego.
Powinno zawierać imię, nazwisko, tytuł naukowo/zawodowy, miejsce pracy/nauki, dane kontaktowe.
Miejsce szkolenia:
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego,
ul. Koszarowa 5,
Ośrodek Żywienia Klinicznego (Budynek A1, gabinet 1).
Wkrótce przedstawimy grafik następnych szkoleń (niedożywienie w psychogennych zaburzeniach odżywiania, niedożywienie w onkologii).
Jeśli są Państwo zainteresowani innymi szkoleniami z zakresu leczenia niedożywienia proszę o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .
dr n. med. Anna Zmarzły, kierownik Ośrodka Żywienia Klinicznego. ula/