Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu

A- A A+

e-Usługi

Informacje Ogólne

Szanowni Państwo

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, stworzyliśmy możliwość dostępu do Portalu Pacjenta. Aktualnie jest możliwy dostęp do:

  1. Wyników badań laboratoryjnych
  2. Wyników (opisów) badań diagnostyki obrazowej
  3. Rezerwacji terminu wizyty do poradni specjalistycznych drogą elektroniczną.

Podczas zakładania konta prosimy Państwa o dokładne sprawdzenie i podanie prawidłowych adresów e-mail, ponieważ drogą elektroniczną będziecie Państwo otrzymywać informację o rezerwacji zaproponowanego terminu wizyty.
Zakładając konto wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych do celów dostępu do Portalu Pacjenta.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

UWAGA!!!
Usługa może być okresowo w części lub całkowicie niedostępna podczas prac konserwacyjnych i zmian konfiguracji. W przypadku problemów z założeniem konta prosimy o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. wraz z podaniem numeru kontaktowego.

 

W jaki sposób zarejestrować się do e-usług?

Utworzenie konta

OPCJA 1
Zakładając konto pod adresem https://mpi.szpital.wroc.pl/mpi/app/#/login należy podać login, hasło oraz uzupełnić wszystkie pola prawdziwymi danymi, oraz zapoznać się z obowiązkiem informacyjnym. Na podany w rejestracji e-mail zostanie wysłane potwierdzenie utworzenia konta. Po kliknięciu na link zwrotny zawarty w e-mailu nasze konto zostanie aktywowane. Następnie można się zalogować.

Uwaga!
Aby zobaczyć swoje i wyniki należy JEDNORAZOWO potwierdzić fizycznie swoją tożsamość w sekretariatach oddziałów dla dorosłych (I, II, III, IV, V, VI, VII, IX i X) lub w Dziale Informatyki (budynek D, III piętro) w godzinach 10:00-14:00.

OPCJA 2
Podczas odbierania swojego wypisu (osobiście) na oddziale, konto może wytworzyć dla Państwa sekretarka medyczna danego oddziału. Tymczasowo możliwe dla pacjentów oddziałów dla dorosłych.

Zapis na wizytę w poradni
Umawiając się otrzymujemy informację o tym, które poradnie mają wolne terminy przeznaczone dla e-Rejestracji. Z prezentowanego planu pracy wybieramy dogodną godzinę. W efekcie uzyskujemy podstawowe informacje o wizycie.
Możliwość e-Rejestracji jest dostępna tylko dla pacjentów, którzy mają potwierdzoną tożsamość oraz kontynuują leczenie w danej poradni.

Uwaga!
Rejestracja internetowa umożliwia umówienie wizyty tylko do niektórych poradni i w wydzielonych na jej rzecz godzinach. Niewykluczone, że w przypadku braku wolnych terminów w e-Rejestracji istnieje możliwość zarejestrowania się w "okienku" poradni. W przypadku kilkukrotnego niestawienia się na umówioną wizytę (lub zbyt późnego odwołania wizyty) konto w e-Rejestracji może zostać zablokowane.

Bezpośredni adres www do Portalu Pacjentahttps://mpi.szpital.wroc.pl/mpi/app/#/login

Aktualności i informacje dla pacjentów

„Program Niedożywienia” - szkolenie dla personelu

Zapraszamy lekarzy, pielęgniarki, oraz dietetyków na bezpłatne szkolennie w ramach programu "Działania edukacyjne, profilaktyka, diagnostyka i leczenie niedożywienia u mieszkańców z terenu woj. dolnośląskiego", które odbędzie się 13 czerwca 2019 r., w godzinach 9:00-12:00.

Więcej…

Bezpłatne szkolenia z niedożywienia pacjentów

Kierownik Ośrodka Żywienia Klinicznego  dr n. med. Anna Zmarzły zaprasza  lekarzy, pielęgniarki, dietetyków, farmaceutów oraz studentów kierunków: lekarskiego, pielęgniarskiego oraz dietetyki i farmacji na bezpłatne szkolenia w ramach programu "Działania edukacyjne, profilaktyka, diagnostyka i leczenie niedożywienia u mieszkańców z terenu województwa dolnośląskiego".

Więcej…

UWAGA! Rusza Program Niedożywienie 2019

Głodzenie, czyli stan niedoboru pokarmu jest sytuacją, w której organizm zmuszony jest do zużywania własnych tkanek jako zapasów energetycznych, oraz źródła niezbędnych białek. Z powodu postępującego chudnięcia W różnym czasie, w zależności od stopnia niedoboru pożywienia organizm niedożywionego chorego „zjada” tkankę tłuszczową, mięśnie i pozostałe tkanki. Upośledza to wydolność fizyczną, odporność, zdolność do gojenia i walki z chorobą. Niedożywienie jest chorobą ogólnoustrojową, a jego skutki, ze względu na niedobór szeregu ważnych dla organizmu substancji chemicznych dotyczą wszystkich układów i narządów.

Więcej…