Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu

A- A A+

Gdzie otrzymasz pomoc lekarską w nocy oraz w dni świąteczne?

Jeżeli czujesz się źle, masz wysoką temperaturę i inne dolegliwości, które - w Twoim odczuciu - wymagają wizyty u lekarza ale jednocześnie nie jest to samopoczucie, które wymaga wezwania karetki pogotowia, możesz skorzystać z ambulatoryjnej pomocy lekarza i pielęgniarki  w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu.

W nocy, dni wolne i święta w ramach podstawowej opieki zdrowotnej szpital zabezpiecza pacjentów z dzielnicy Wrocławia: Psie Pole i gminy Długołęka.


Ambulatorium Ogólne czynne jest:

 Od poniedziałku do piątku w godzinach od 18.00 do 8.00 dnia następnego oraz w soboty, niedziele i inne dni ustawowo wolne od pracy w godzinach od 8.00 do 8.00 dnia następnego.

Telefon (71) 39 57 607


 

 

Pozostałe miejsca na Dolnym Śląsku, w których znajdziesz pomoc w nocy i święta, znajdziesz na stronie NFZ. Oto link do tej strony:

http://www.nfz-wroclaw.pl/default.aspx?obj=22796;33286&des=1;2

Aktualności i informacje dla pacjentów

Rehabilitant i jego Pacjent-Przyjaciel

Obejrzyjcie materiał przygotowany przez TVN o naszym rehabilitancie Łukaszu Malczewskim i jego pacjencie Janku Kmieciu.

Więcej…

Pielęgniarka naszego Szpitala Pielęgniarką Roku

Pielęgniarka Barbara Guździoł, która pracuje w naszym Szpitalu została Pielęgniarką Roku na Dolnym Śląsku. Serdecznie gratulujemy!!

Więcej…

Pierwsi pacjenci na nowym bloku operacyjnym

Oficjalne otwarcie bloku operacyjnego z udziałem władz Szpitala oraz lekarzy chirurgów i anestezjologów mamy już za sobą. Pierwsi pacjenci zostali już na nim zoperowani.

Więcej…